|
|
Europa-Park FandaysOp vrijdag 6 en zaterdag 7 juli 2012 organiseert Europa-Park in samenwerking met de officiele Europa-Park-fanclub een tweetal bijzondere fandagen.
ProgrammaHet "Fanday"-evenement begint al op vrijdagavond met een After-Park-Lounge-Deluxe, in het IJslandse themagebied vanaf 19.00 uur. De achtbanen 'blue fire' en Wodan-Timburcoasterzullen dan exclusief tot 22.00 uur geopend zijn. Voor een hapje en en drankje is het Kaffi Hus geopend. De Fanday gaat op zaterdag verder. Op vrijdagavond kan men zich voor de programma-onderdelen aanmelden. We onderzoeken momenteel ook de mogelijkheid om een gezamenlijkelunch te organiseren in het nieuwe buffet-restaurant van Bell Rock: 'Harborside'. Bij voldoende deelnemers zullen we dit idee in het programma opnemen. De prijs van de lunch zal 25 Euro bedragen, exclusief drankjes. Het aantal plaatsen is beperkt. Iedere deelnemer rekent persoonlijk af. Deelname aan het Fanday-evenement kost 38 Euro per persoon. Abonnementhouders betalen alleen voor de Lounge-Deluxe 6 Euro en hebben op zaterdag toegang met hunabonnement. In de prijs is overigens een tegoedbon van 5 Euro voor vrijdagavond inbegrepen. Het bedrag dient ter plaatse betaald te worden. Op vrijdagavond bieden we ook nog een bijzondere kennismaking met het nieuwe Hotel Bell Rock aan. Voor de deelnemers aan het Fanday-evenement staan deze nacht een begrensdaantal kamers ter beschikking. Ook voor de Belgische en Nederlandse fanclubs zijn kamers gereserveerd. Voor de overnachting van vrijdag op zaterdag vragen we een speciale prjs van 100 Euro per kamer. Om zoveel mogelijk deelnemers het nieuwe hotel te laten beleven, nemen we in eerste instantie alleen de aanvragen van 4 personen per kamer in behandeling.
(Wijzigingen voorbehouden ivm technische problemen of weersomstandigheden).
Hoe kun je je aanmelden?Stuur voor vrijdag 8 juni 12.00 uur een mailtje naar nico@pretparken.be Zet in je aanmeldingsmailtje (met als onderwerp: Fanday 2012) de volgende gegevens:
Belangrijk:
Tekst: ©2012 Pretparken.be (Nico Reynders) ![]() Zeker niet te missen: - Le Bag Express - Le Ragondingue - Tr ![]() Zeker niet te missen: - Le Tiger Express - Cheyenne River - Rivière ![]() Een gloednieuwe dolfijnenshow in Boudewijn Seapark: daar moesten wij van Pretparken. |
|