|
|
De Hanze-Liga in Europa, nu ook in Hansa Park!
Tijdens de komende jaren zal Hansa Park geleidelijk aan een groot gethematiseerd gebied bouwen rond het thema van de Hanze-Steden in Europa. Kom en verwonder jezelf in de fascinerende wereld van de Europese Hanze-Liga! Je reist terug in de tijd tot aan de bruisende middeleeuwen en ontdekt imposante architecturale meesterwerken en authentiek lijkende reconstructies.
Nieuwe gebouwen
In 2008 werd begonnen aan de bouw van het alom bekende Holstentor uit Lübeck, in 2010 werd deze afgewerkt en zo was de eerste fase van het nieuwe gebied afgewerkt. In 2010 werd begonnen met het bouwen van andere delen uit de Hanze-steden Rostock, Visby, Hamburg en ook ons eigen Brugge. Er worden meer dan 14 gebouwen opgetrokken uit echte materialen zoals in diet tijd gebruikt werden, dit allemaal met veel aandacht voor details, zoals deze in de realiteit zijn. Dit gebied moet klaar zijn tegen 2010. In 2009 opende reeds de achtbaan Fluch von Novgorod, die ook geïnspireerd is op de Hanze-Liga aangezien Novgorod ook een lid was van deze liga.
Op de website van Hansa Park staat een mooi filmpje over dit nieuwe gebied: A Glimpse into the Future
Tekst: © 2010 Michiel De Sutter - Pretparken.be ![]() Cameleon en Barracuda zijn de nieuwe glijbanen van Océade. ![]() Océade en Mini-Europa worden gewongen om eind augustus 2013 hun deuren t ![]() ![]() Vandaag worden de nieuwe glijbanen van Océade officieel voorgesteld aan de pers en fans! |
|