Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
50 jaar Bobbejaanland!Share
  • Auteur: Nico Reynders @ 22 Maa 11

Bobbejaanland bestaat 50 jaar!

’t Plezantste Land viert feest! Bobbejaanland mag dit jaar vijftig kaarsjes uitblazen en dat vieren we in Lichtaart op gepaste wijze. Voor deze feestelijke gelegenheid doen we onze bezoekers “Dizz”, een gloednieuwe spectaculaire spinning coaster, cadeau. Het kostenplaatje van deze coaster bedraagt maar liefst vijf miljoen euro. Dizz wordt hiermee de duurste investering sinds de overname door Parques Reundios in 2004. Dit jaar opent het park op 9 april de deuren voor het grote publiek en op 7 mei organiseert Bobbejaanland een openingsevent waarop het nieuwe paradepaardje feestelijk wordt ingehuldigd en de 50ste verjaardag samen met alle bezoekers gevierd wordt.

 



 

De duizelingwekkende Dizz is dit jaar niet de enige nieuwigheid in het park. Bobbejaanland investeerde dit jaar ongeveer 600.000 euro in nieuwe aankleding en decoratie, waarbij vooral het entreeplein en de bijhorende souvenirwinkels een grondige restyling ondergingen. Ook Bobbie, de mascotte van het park, kreeg een grondige facelift. Ook Kinderland, het overdekte speelparadijs voor de allerkleinsten, zal nog leuker worden door de komst van drie nieuwe figuurtjes, een danseresje, een goochelaar en een clown.

Naast Dizz en de nieuwe aankleding van het park, zijn er natuurlijk nog meer dan vijftig andere spannende attracties, waarvan heel wat overdekt. De spectaculaire Sledge Hammer, de 25 meter vrije val van de Typhoon, over het water vliegen in de Dreamcatcher, waterpret in de Banana Battle,... Het is maar een greep uit het enorme aanbod dat Bobbejaanland te bieden heeft. Tijdens een bezoek aan ’t Plezantste Land verveel je je geen seconde. En aangezien er in Bobbejaanland zoveel te beleven valt, hoef je ook nergens lang aan te schuiven. Waar wacht je nog op? Een bezoekje aan ’t Plezantste Land is amusement verzekerd.

Kortom, we hebben niet stilgezeten bij Bobbejaanland en zijn helemaal klaar om er een spetterend feestjaar van te maken. Amusement verzekerd in ’t Plezantste Land.


Nieuw: Spinning Coaster Dizz

De duizelingwekkende spinning coaster Dizz werd gebouwd door de gerenommeerde firma Maurer Söhne (de absolute topper in zijn segment) en vertegenwoordigt een investering van maar liefst vijf miljoen euro.

Voor de kenners onder ons: deze spectaculaire family ride is van het type “SC3000”, ook wel bekend als dé coaster voor het hele gezin. Dizz heeft een lengte van 430 meter en is 17 meter hoog. Zes gondels vliegen aan een snelheid van 55 km/u over het traject. Daarmee heeft deze splinternieuwe coaster een capaciteit van ongeveer achthonderd personen per uur. Tijdens het openingsweekend van 9 april kun je al een ritje maken op Dizz.

De feestelijke inhuldiging is voorzien op zaterdag 7 mei.


Evenementen

Nickelodeon Band Zirkus Zirkus

Je hebt het vast al gezien en gehoord: Nickelodeon Nederland heeft een nieuwe band: Zirkus
Zirkus. De drie talenten Sigourney, Sherman en Niels brengen je stoere liedjes met vette beats en
coole dancemoves! In het kader van de pretparkenpremière van Het Kruidvat geeft deze band een
optreden in Kinderland. Bij hun eerste single Moordgriet zal je zeker luidkeels meezingen & swingen.

Datum: zondag 10 april
 

Get Dizzy!

Alle bezoekers en genodigden zullen op zaterdag 7 mei kunnen genieten van tal van freestyle- en streetactiviteiten ter gelegenheid van de feestelijke inhuldiging van de gloednieuwe en duizelingwekkende spinning coaster Dizz.

Datum: zaterdag 7 mei

Cars and Coasters

American classics, limo’s, exclusieve wagens, oldtimers, remote controlled cars en een Safety-Zone in samenwerking met o.a. het Belgisch Instituut voor de Verkeersveiligheid (BIVV), Drive Up Safety en Responsible Young Drivers. Op deze dag staat alles in het teken van koning auto. Voor meer info kun je vanaf april terecht op www.carsandcoasters.be. Via deze website zul je tickets kunnen bestellen aan een kortingstarief.

Datum: zondag 29 mei

Adrenaline

De sensaties van de rollercoasters gaan op zondag 28 augustus opnieuw hand in hand met dreunende beats en spectaculaire DJ-sets. Wegens het groot succes van de voorbije jaren organiseert Bobbejaanland eind augustus voor de vierde keer ‘Adrenaline’, een dance evenement in samenwerking met BassEvents & Independent Concerts (Reverze, Studio54, Bassleader, Laundry Day). Dé afsluiter van de zomervakantie dus met pure Adrenaline!

Datum: zondag 28 augustus

Halloween Holidays

In ’t Plezantste Land staat de herfstvakantie weer volledig in het teken van Halloween. Kom gezellig griezelen met de hele familie samen met Graaf Dracula en zijn vrienden en collega’s. Van overal ter wereld komen ze naar Bobbejaanland gevlogen, geslopen en gestrompeld: heksen, weerwolven, zombies, vampiers, mummies, Frankenstein en natuurlijk Graaf Dracula zelf.

Dit jaar is er opnieuw een Halloween nocturne, meer bepaald op 29 oktober. De dag wordt opgeleukt met optredens en een spetterend vuurwerk.

Data: 22 oktober tem 6 november

Alle evenementen gaan door zonder meerprijs en zijn inbegrepen in het ticket van Bobbejaanland.


PROMOTIE - Kom terug voor 10 euro

Naast de verschillende promoties verbonden aan specifieke evenementen, zet Bobbejaanland heel het jaar lang een superpromotie in de markt: iedereen die het park bezoekt, kan diezelfde dag in het park een terugkeerticket kopen voor slechts 10 euro. Met dit terugkeerticket kun je als bezoeker op eender welke dag dit seizoen terugkeren: een niet te missen voordeel van 21 euro voor elke volwassene!

 

Het abonnement van Bobbejaanland: Beste voorwaarden aan de beste prijs!

De prijzen van de Bobbejaanland abonnementen zijn NIET gestegen! Integendeel, de abonnementen zijn voor dezelfde prijs een pak meer waard. Met een Bobbejaanland abonnement geniet je immers heel het seizoen niet alleen van de plezantste attracties en talloze evenementen in het park, je kan ook gratis binnen in de 6 pretparken van de Parques Reunidos groep en je krijgt een fantastische korting van 50% bij meer dan 25(!) parken in België, Duitsland en Nederland, waaronder De Antwerpse Zoo, Boudewijn Seapark, Paradisio, Movie Park Germany.

 

Tekst: © 2011 Bobbejaanland
Foto's: © 2011, 2010, 2009 Bobbejaanland, © 2008 Nick Jespers - Pretparken.be
Bron: Bobbejaanland

top