Login
Paswoord Login

Paswoord vergeten? We sturen het je zo terug op!

Join the club! Schrijf een tripreport, of upload je action shots.
Delen die laatste adrenaline-ervaring.
Parkgids Nieuws Artikels Community Home
Halloween in Movie Park Germany van 1 tot 31 oktober 2009
Share/Save/Bookmark
Auteur: Nico Reynders @ 1 Okt 09

Halloween Horror Feest 2009

Een ondoorgrondelijke mist hangt boven Movie Park Germany. Zachte, geheimzinnige muziek op de achtergrond, alleen onderbroken door tot op het bot doordringend gekrijs. Ruim 250 afschuwelijke wezens grijpen hun kans om bezoekers te besluipen en ze met hun gruwelijke uiterlijk en alles doordringende blikken angst aan te jagen.

Dat is het Halloween Horror Feest in Movie Park Germany. Europa’s grootste en bekendste horror-evenement wordt voor de elfde keer gehouden van 1 tot en met 31 oktober. Elke donderdag, vrijdag en zaterdag in oktober is het bloedstollend griezelig in Movie Park Germany.

Van 18.00 tot 22.00 uur wordt het park belaagd door demonen, monsters, zombies en andere helse wezens. Met uitzondering van NICKland. Hier zijn monsters verboden, zodat gezinnen en iedereen die snel bang is een veilige zone heeft om zich in terug te trekken.

Nieuw: Fountain of Screams-Show & Cirque du Freak

Dit jaar zijn er natuurlijk weer nieuwe attracties. De Fountain of Screams Show is een unieke combinatie van water, film, muziek, licht en laser. De show wordt diverse keren per avond opgevoerd aan de Santa Monica Pier en zal iedereen in de juiste griezel-stemming brengen.

Op de grootste klassiekers uit de horrorfilm-muziek wordt horror, lichtanimaties en laser geprojecteerd op een grote wand van water.

Gepresenteerd door Fanta.

 

 

 

Op het NYC Plaza staat in samenwerking met Universal Pictures het Cirque du Freak, gebaseerd op de film “Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant” die in Nederland op 5 november in de bioscoop verschijnt. Bezoekers wanen zich hier in de groteske wereld van bizarre wezens uit de nacht.


Slangenvrouwen en vuurspugers zorgen in dit geheimzinnige circus voor een sprookjesachtige griezelstemming. 

 

Volledig aanbod: 1 attractie, 3 labyrinten en 4 shows!

  • Attractie: The Dark Gold Mine (vanaf 12 jaar): De acteurs van een film over een goudmijn veranderen in zombies!
  • Labyrint: Noxam Nocere (vanaf 16 jaar): Een horrorhuis dat zijn gelijke niet kent
  • Labyrint: Baboo Twister Club (vanaf 12 jaar): Geen gewone bar met drankjes
  • Labyrint: Deathpital (vanaf 16 jaar): Met 1300 vierkante meter het grootste halloween labyrint van Europa...
  • Show: Witchboard: Een familiale musicalshow in het teken van halloween
  • Show: Aaron's Hypnose
  • Show: Fountain of Screams (zie boven: nieuw!)
  • Show: Cirque du Freak (zie boven: nieuw!)

Survival Guide voor het Halloween Horror Feest

Een van de belangrijkste tips voor het Halloween Horror Feest: kom zo vroeg mogelijk! En als u met de auto via de E31 komt, verlaat die dan via afrit nummer 39, Kirchhellen-Nord om een eventuele file te omzeilen.

De ervaring leert dat er tijdens de laatste twee weekenden van het Halloween Horror Feest de meeste bezoekers komen, hou hiermee rekening in uw planning.

Meer tips over hoe bij Movie Park te komen voor het Halloween Horror Feest vindt u op moviepark.nl of in de Survival Guide.

Kinderen vieren Halloween (ook zondags)

Halloween is ook leuk voor kinderen! Op donderdag tot en met zondag is er tussen 12.00 en 17.00 uur het Kinder-Halloween. De kleintjes kunnen zich laten schminken, pompoenen snijden, vogelverschrikkerse bouwen of gewoon de typische Trick-or-Treat-spelletjes spelen.
Meer informatie over Kinder-Halloween vindt u hier.

Bron: Nieuwsbrief Movie Park Germany

top

Goed seizoen voor Movie Park en achtbaanplannen
Share/Save/Bookmark
Auteur: Vincent De Vriendt @ 12 Nov 08

Ook voor het Duitse Movie Park (Bottrop) zit het seizoen er weer helemaal op. In 2008 mocht het filmpark liefst 1.160.000 bezoekers verwelkomen. Dat wist CEO Wouter Dekkers te melden aan Der Westen.

Opnieuw een stijging

De voorbije twee seizoen heeft Movie Park met Nickland tal van nieuwigheden in het park geïnstalleerd. Dat resulteerde in stijgende bezoekersaantallen in 2007 (+17%) en 2008 (+14%). De cijfers van dit jaar hadden mogelijk nog beter geweest, want het seizoen was 20 dagen korter dan in 2007. Halloween was met 160.000 horror fans de drukste periode. Op 31 oktober stond de dagteller op 19.000 bezoekers. Een luxeprobleem, want de drukte zorgde her en der voor opstoppingen en vertragingen.

Nieuwe achtbaan in 2010?

Voor volgend seizoen plant Movie Park geen nieuwigheden. De voorbije jaren richtte het park zich vooral naar gezinnen met kinderen. In 2010 zou het park zich opnieuw willen focussen op jongeren die op zoek zijn naar thrills. Zo zou er sprake zijn van een nieuwe achtbaan in het populaire filmpark.


Bron: Den Westen
Foto: Movie Park
Tekst: ThemeParkVision

top

Movie Park Germany presenteert als enige in Europa Shrek in 4-D
Share/Save/Bookmark
Auteur: Vincent De Vriendt @ 14 Maa 08

Het beroemde tekenfilmkarakter Shrek, bedacht door Dream Works Animation SKG, Inc. is nu te zien in Movie Park Germany nabij Bottrop/Kirchhellen, een uurtje over de grens bij Arnhem. Het wereldberoemde groene monster schittert er in een adembenemende 4-D-film. Het Shrek-theater in het Duitse film- en entertainmentpark is het eerste in Europa.

Het groene monster Shrek is, sinds de verschijning van de eerste gelijknamige film in 2001, uitgegroeid tot een wereldster. Samen met zijn vrouw Fiona en de pratende en zingende ezel Donkey beleeft hij de spannendste avonturen. Zo redden Shrek en Donkey in ‘Shrek’ Fiona uit handen van een corrupte landheer en reizen ze in ‘Shrek 2’ en ‘Shrek the Third’ met zijn drieën naar het koninkrijk ‘Far Far Away’.

4-D nóg spannender

Movie Park Germany presenteert nu een 4-D-film die de avonturen van Shrek en zijn naasten nóg spannender maakt. Dankzij de speciale effecten en de bewegende stoelen kunnen toeschouwers de avonturen niet alleen horen en - door een 3-D-bril - zien, maar ook voelen. De vijftien minuten durende film is alleen in MoviePark Germany met speciale effecten te zien en wordt vertoond in het Nederlands, Duits en Engels.

Wouter Dekkers, de uit Nederland afkomstige general manager van Movie park Germany, is verheugd over de samenwerking met DreamWorks Animation. “We zijn zeer enthousiast over de komst van Shrek naar ons park. Ook zijn we trots op de samenwerking met een vooraanstaande Amerikaanse producer van animatiefilms als Dream Works Animation.”

DreamWorks Animation SKG

DreamWorks Animation richt zich op de ontwikkeling en productie van computer generated (CG) animatiefilms van hoge kwaliteit, die aantrekkelijk zijn voor een breed publiek. Het bedrijf heeft in totaal vijftien animatiefilms uitgebracht, waaronder Antz, Shrek, Shrek 2, Shark Tale, Madagaskar, Over the Hedge, Shrek the Third en Bee Movie. De nieuwste film van DreamWorks Animation, Kung Fu Panda, is vanaf 6 juni 2008 te zien in de bioscoop in de Verenigde Staten.

Movie Park Germany

Movie Park Germany bestaat ruim tien jaar en is sinds 2004 onderdeel van de StarParks Groep. Het familiepark, dat zich richt op de wereld van film en entertainment, biedt bijna 50 attracties voor groot en klein, waaronder een stuntshow, uitdagende achtbanen en evenementen als de Hollywood Summer Nights en het Halloween Horror Feest. In 2007 opende Movie Park Germany het eerste Nickland van Europa. Nickland is zo succesvol dat het in mei 2008 uitgebreid wordt met acht nieuwe attracties.

Movie Park Germany is in 2008 van 15 maart t/m 2 november geopend. Informeer goed naar de openingstijden: op sommige dagen in het voor- en naseizoen is het park alleen opengesteld voor speciale groepen. De entreeprijs is € 26 voor kinderen en senioren, en € 30 voor volwassenen. Movie Park Germany heeft diverse aantrekkelijke aanbiedingen. Zo kunnen schoolklassen een bezoek brengen tegen een derde van de prijs.

 

(Bron: persbericht Movie Park Germany)

top

Halloween in Movie Park Germany!
Share/Save/Bookmark
Auteur: Nico Reynders @ 30 Sep 07

Movie Park Germany presenteert Halloween Horror Party 

Wie van griezelen houdt, kan van eind september t/m begin november elke vrijdag- en zaterdagavond terecht in Movie Park Germany. Het film- en entertainmentpark in Bottrop-Kirchheller organiseert dan een Halloween Horror Party met angstaanjagende monsters, duistere labyrinten en een spannende Halloween Show. Het park is tijdens deze avonden tot 22.00 uur geopend.

Van 28 september t/m 4 november verandert het normaal zo vriendelijke familiepark elke vrijdag- en zaterdagavond na zonsondergang in een spookkasteel met mistflarden en angstaanjagende muziek. In het park bewegen zich ruim 150 monsters, skeletten en andere creaturen voort die bezoekers de stuipen op het lijf jagen. Movie Park Germany is tijdens deze Halloween Horror Party tot 22.00 uur geopend en er zijn speciale ‘After Dark tickets’ te koop (€ 22, geldig vanaf 17.00 uur).

Spooklabyrint

Een van de hoogtepunten is de ‘Terror train’, een treinrit door filmstudio’s met adembenemende schokeffecten en ontmoetingen met talloze monsters. Ook in de verschillende Halloween-labyrinten in het park moeten bezoekers enge dingen trotseren, maar dan te voet. Voor wie op adem wil komen, is er de Halloween Show: een spannende combinatie van muziek, dans en licht- en andere showeffecten, die Movie Park Germany in 2007 voor het eerst presenteert.

Halloween voor kinderen

Voor jonge Halloween-feestvierders is er een kindvriendelijk dagprogramma. Zij kunnen pompoenen versieren, deelnemen aan een kostuumwedstrijd of meedoen aan traditionele Halloween-spelletjes, zoals trick & treat. De Halloween Party voor kinderen vindt elke vrijdag t/m zondag en in de eerste week van oktober dagelijks vanaf 12.00 uur plaats in het monstervrije themagebied Kinderland.

Halloween Dinner Show

Movie Park Germany organiseert ook dit jaar weer de succesvolle Halloween Dinner Show. Op 19/20, 26/27 en 31 oktober, en op 2/3 november kunnen bezoekers onder het genot van een exclusief viergangenmenu een optreden bijwonen van Marion Wilmer, bekend uit de musicals ‘Phantom of the opera’ en de ‘West side story’. Ook zijn er vuuracrobaten die spannende kunsten vertonen. Kaarten voor de Halloween Dinner Show bieden vanaf 17.00 uur toegang tot het park en kosten € 69,95 per persoon. Bestellen kan via tel. +49-2045-899-715.

Leuke cijfertjes

  • Er werden 170 monsters aangenomen om het event in Movie Park Germany 'interactief' te maken,
  • 8 ton pompoenen en 5000 maïsplanten werden gebruikt om het park te decoreren,
  • met 3000 liter mistvloeistof zal het park zeker gehuld zijn in een dikke mist,
  • 500 liter kunstbloed en 500 nep-lichaamsdelen zullen menig bezoeker doen huiveren,
  • met 3 ton gas zullen er explosies gecreëerd worden die je de stuipen op het lijf jagen,
  • en om de monsters te maquilleren wordt er 100 kilogram schmink gebruikt!

Er zijn drie halloween labyrinten, waarvan het grootste (en nieuwe) "Dexter van Clouseau Sanatorium", 200 vierkante meter in beslag neemt. Hiervoor werden 250 spanplaten, 200 schroeven, 1,5 kilometer kabel gebruikt. In dit doolhof ontmoet niet minder dan 17 monsters die je een hartstilstand kunnen bezorgen... Pas dus op waar je loopt!


Bron: Movie Park Germany 
 
 

top

Movie Park Germany biedt feestelijke afsluiting zomervakantie
Share/Save/Bookmark
Auteur: Vincent De Vriendt @ 22 Aug 07

Movie Park Germany biedt komend weekend een feestelijke afsluiting van de zomervakantie. Behalve een swingende Hollywood Summer Night staan er een Love Parade Chill Out en diverse musical-highlights op het programma. Ook na dit weekend is er nog vertier. Het film- en entertainmentpark organiseert in de herfst een spannende Halloween Horror Party en is t/m 4 november dagelijks geopend.

Movie Park Germany organiseert op zaterdagavond 25 augustus in samenwerking met de Duitse zender RTL II een groot zomerfeest met optredens van diverse Duitse sterren en de presentatie van de nieuwe Bollywood-film ‘Paheli’. De avond wordt om 23.00 uur afgesloten met een spetterend vuurwerk. Het festijn is de laatste in een reeks van tien Hollywood Summer Nights, die deze zomer voor het eerst zijn gehouden.

Love Parade Chill Out

Op zondag 26 augustus verandert het film- en entertainmentpark in Bottrop-Kirchhellen in een Love Parade Chill Out zone met optredens van DJ´s Patric (Warehouse ), S.O’Neal (Warehouse) Tandem Klangfarbe-net.de), Son of Barbarella (Ambulance Club) en Kanat (Köln/Nachtflug). De bon op www.moviepark.de biedt bezoekers € 6,- korting op de toegangsprijs.

Rock meets musical

Op zondagavond neemt het evenement ‘Rock meets Musical’ mensen mee op een avontuurlijke reis door een moderne muziekwereld. De sopraan Marion Wilmer, de temperamentvolle zangeres Bo Shannon en de entertainer Peter Grimberg zetten een prachtige show neer met een mix van Rock ’n’ Roll, Swing-klassiekers en musical-hoogtepunten.

Halloween Horror Party

Na deze feestelijke afsluiting van de zomervakantie is er nog genoeg te beleven in Movie Park Germany. Van eind september t/m begin november organiseert het park elke vrijdag- en zaterdagavond een Halloween Horror Party met angstaanjagende muziek en griezelige monsters. Behalve een rit met de angstaanjagende Terror Train kunnen bezoekers een voettocht maken door duistere Halloween-labyrinthen. Ook zijn er diverse shows. Er is een kindvriendelijk dagprogramma met activiteiten als pompoenen versieren en een kostuumwedstrijd. Movie Park Germany is tijdens de Halloween Horror Party tot 22.00 uur geopend en er zijn speciale ‘After Dark tickets’ te koop (€ 22,-, geldig vanaf 17.00 uur).

Movie Park Germany

Movie Park Germany, onderdeel van de StarParks Groep, bestaat ruim tien jaar en richt zich op de wereld van film en entertainment. Het park ligt bij Arnhem over de grens, nabij Bottrop / Oberhausen. Het telt rond de 40 attracties voor groot en klein, waaronder een stuntshow, een parade met filmhelden, de meest uitdagende stalen en houten achtbanen van Europa, een 4-D-bioscoop met SpongeBob, het Nickland van Nickelodeon. Ook vinden er diverse evenementen plaats. Movie Park Germanny trekt jaarlijks gemiddeld 1,5 miljoen bezoekers. Een kleine 40% daarvan is afkomstig uit Nederland. Het park is van 31 maart t/m 4 november dagelijks geopend. 


(Bron en foto: pers Movie Park Germany)

top

Hollywood Summer Nights
Share/Save/Bookmark
Auteur: Vincent De Vriendt @ 3 Jul 07

Moviepark Germany organiseert wervelende Seventies Party op zaterdag 7 juli


Bobby Farrell, de voormalige voorman van Boney M, geeft komende zaterdag 7 juli een wervelend optreden tijdens de Seventies Party in Moviepark Germany. Het evenement is de derde in een serie van tien Hollywood Summer Nights, die het attractiepark deze zomer organiseert. Behalve Farrell is ook Freddy Sylvester, dé stem van de jaren zeventig, te gast, en is er een grote openluchtdisco.

Tijdens lange, zwoele zomeravonden genieten van sterren, muziek en entertainment. Dat is het uitgangspunt van de Hollywood Summer Nights die van 23 juni t/m 25 augustus elke zaterdagavond plaatsvinden in Movie Park Germany. De avonden brengen bezoekers in de sfeer van onder meer de Seventies, Abba, Elvis Presley en Latijns-Amerika. Het park is tijdens de Hollywood Summer Nights tot 22.00, soms 23.00, uur geopend en er zijn speciale ‘Afternoon-tickets’ verkrijgbaar (€ 17, geldig vanaf 15.00 uur).

Movie Park Germany

Movie Park Germany, onderdeel van de StarParks Groep, bestaat ruim tien jaar en richt zich op de wereld van film en entertainment. Het park ligt bij Arnhem over de grens, nabij Bottrop / Oberhausen. Het telt rond de 40 attracties voor groot en klein, waaronder een grote stuntshow, een parade met veel filmhelden, de meest uitdagende stalen en houten achtbanen van Europa, een 4-D-bioscoop met SpongeBob, het Nickland van Nickelodeon en een jaarlijkse Halloween Horror Party. Het park trekt jaarlijks gemiddeld 1,5 miljoen bezoekers, waarvan een kleine 40% afkomstig is uit Nederland. Movie Park Germany is in de periode van 31 maart t/m 4 november dagelijks geopend, van 10.00-18.00 uur. In juli en augustus is het park tot 20.00 uur geopend, tijdens de Hollywood Summer Nights tot 22.00, soms 23.00 uur. 


Bron: persbericht Movie Park

top